Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..::The Blody Kings::..
 
ForumForum  ..::TBK::....::TBK::..  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LekBajraktari
Web Master
Web Master
LekBajraktari


Numri i postimeve : 312
Age : 29
Registration date : 12/12/2008

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
MesazhTitulli: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? EmptyTue Jan 13, 2009 2:09 am

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? F.0110142036379_m
Shumë prodhues po tentojnë “të vrasin” pajisjen iPhone, mirëpo kjo punë definitivisht nuk po u shkon për dore. I fundit në radhën e tyre, dhe ndoshta i vetmi i cili ndoshta do të mund të kishte sukses është prodhuesi legjendar i pajisjeve PDA (personal digital assistant), kompania Palm.
Në fotografi po shihni pajisjen e emëruar Palm Pre, në telefon i mençur (smartphone) rrëshqitës të pajisur me ekran prej 3.1 inçësh të ndjeshëm në prekje (320 x 480), me tastierë të plotë, kamerë prej tri megapikselash, 8GB hapësirë të dhënave, mbështetje për MMS, konektorin prej 3.5 milimetrash për dëgjuese, Bluetooth, GPS, mbështetje për HSDPA, qasjen microUSB, sensorin i cili e ndal dritën e pajisjes kur ta mbështetni për veshi dhe sensora tjerë të cilët rrisin ndriçimin e pajisjes së ekranit në kushtet e ndriçimit të dobët, mundësi multimediale dhe shumë shtojca tjera interesante.

Edhe një atu e Palm Pre është në Palm webOS, një platformë tërësisht të re e cila punën me këtë pajisje supozohet se e bën jashtëzakonisht të këndshme.

Pre do të duhej që në treg të paraqitet në verën e këtij viti me çmim tani për tani të panjohur, mirëpo disa burime të caktuara pohojnë se do duhej të sillej rreth 200 dollarë amerikanë.

Për të parë një demonstrim të shkurtër të kësaj pajisje, klikoni në videon e mëposhtme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://2D1A.li
 
Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Audi më në fund shfaq konceptin A7
» Microsoft për Iphone - sërish
» HTC Iolite duket si iPhone me Windows
» 100 APLIKACIONE PËR IPHONE QË DO TË JU BËJNË MË TË MENÇUR
» Iphone së shpejti edhe me Bluetooth

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tema të lira :: Teknologji-
Kërce tek: