Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..::The Blody Kings::..
 
ForumForum  ..::TBK::....::TBK::..  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Firefox Më e mira ne 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aTdh3
Designer
Designer
aTdh3


Numri i postimeve : 20
Age : 29
Registration date : 12/12/2008

Firefox Më e mira ne 2008 Empty
MesazhTitulli: Firefox Më e mira ne 2008   Firefox Më e mira ne 2008 EmptyTue Jan 20, 2009 8:50 pm

Firefox Më e mira ne 2008 Firefox

Firefox 3 - Kur më 17 qershor të këtij viti “Firefox” lansoi versionin e ri të programit të tij dhe i ftoi njerëzit që ta shkarkojnë (download) versionin e ri, askujt nuk i ka shkuar mendja se kjo thirrje do të jetë aq efektive. Më saktësisht, po atë ditë janë marrë më shumë se tetë milionë aplikacione, duke e bërë kështu “Firefox 3” softuerin që është marrë më së shumti për një ditë, me çka ka hyrë edhe në librin e rekordeve të Ginisit. ”Firefox 3” bazohet në sistemin e ri të gjenerimit të faqeve, “Gecko 1.9”, i cili në bazë të theksimeve të “Mozilla”-s përmban më shumë se 14.000 ndryshime në kodin e vet, gjë që ka të bëjë me shpejtësinë e leximit të faqeve. Ky program vjen në 45 gjuhë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://2D1A.Li
 
Firefox Më e mira ne 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Isuzu Ascender kishte sukses në 2008-ën
» SKILLZ & STINE "Ndaloje vrapin" ne kenga magjike 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tema të lira :: Teknologji-
Kërce tek: