Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..::The Blody Kings::..
 
ForumForum  ..::TBK::....::TBK::..  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Diss X-three

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LekBajraktari
Web Master
Web Master
LekBajraktari


Numri i postimeve : 312
Age : 29
Registration date : 12/12/2008

Diss X-three Empty
MesazhTitulli: Diss X-three   Diss X-three EmptySun Dec 21, 2008 4:07 pm

2D1A
Duki:2D1A jem na pi peje jem si ushtri kur vim na zoni ska me tu u nii a po merni vesh o prishtinali
Krejt kom me ju qii mbajeni nmend sjem p - g po jem 2d1a
O xthre me repovat kush ju ka shtii ju koket fmi qitash une po e dii
kur une po vi nprishtin po ju dokna si egjelii jo jo jom ai pejoni aj reperi qe per ty dokna sikur egjelii
x-threee nuk mgje muu ata vet jon mashtru kan mendu se duki nuk din me knu
po ja qe koket gabu kur une kom ardh en mikrofonn me ju sfidu JU krejt ruugen ma keni nshu se jeni tut mos 2d1a juve merima ka me ju smu
po duki juve nuk ju len me knu se juve po ju vjen inati se duki o tu knu krejt publikun nkam e ka qu krejt i ka tranu
tonve neshkrima nbulza ju ka shkruuu e x thre mbar kosoven u haruu.

Agoni:Si vini X-three vjen agoni ju qon nfush tbetejes ju shtin me pi birr tpejes
AROM TMANAFERES TONI TQOJ NFUND TPEJES kur ti je i rethumm me armat qe sdin qa o fjala disfat
po qfar emir x-three nuk po tingllon belagji .po po tingllon ma shum si inatgjji
qe shtyhen me black a e sdin qi na jena knejj a po ndini na ju disfalifikojm rs ju qojm
x-three edhe pse spo ju ngjojm mkini shti me qit ket diss kur ju kom pa qi po knoni si bitch
na sjem krasniq sta bojm qito mere qito iq po thojm na jem poeta me ne ska mujt mu shty as ndre mjeda pom knoni si meda po ikni more peda
na jem pejon juve spo ju ngjojm qe ju qijm at non kur vim nne prishtin dhom ngoj skom me ju lon


Doni:Im cool...Im Hot....Im everything....you are nothing fuck the you facing
Jom njeri i padukshem qe pom kerkoni gjakk po dijeni jom si skenderbeu stlo pa mar hak e tlo pa asni asht
tgjuj me allti si mu kon tupak sjom papak jom donart qe vi nprishtin e tboj gjakk
Jom sherbetor i fjales besim per ju jom msus qe per rep ju jep msim
x thre me neve smuni me u shty je ju jeni vetem pak e na jena ni ushtri
jena band e juve me j ujep ka 1 qokollad mashtoheni e shkoni nshpi tu kajt
x thre kuptoni zoterimet sjan per mu po jan per ty ti qe rall her e she driten me sy a sjem na sjem pg na sjem black-a po jem 2D1a
qe him ne aksion tlojm pa as ni dhom ju mos shitni fore mos shitni bole po mos qitna diisA sa sekini pa veten nvorre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://2D1A.li
 
Diss X-three
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diss 8/3 kongaa

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: The Blody Kings :: Tekstet e këngëve te TBK-
Kërce tek: